RemanTe Group
Nahrávání

VEDOUCÍ SKLADU

REMANTE GROUP s.r.o. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl, a právě hledá nového týmového hráče s organizačními schopnostmi!

REMANTE GROUP s. r. o. uvítá nadšence, který má zkušenosti se skladovými procesy a vedením lidí.

Pracovní místo: Opava

 NÁPLŇ PRÁCE

  • Vedení a optimalizace skladové evidence a dokumentace, řízení skladových zásob
  • Zavádění nových procesů, zlepšování způsobů manipulace a vedení skladového hospodářství
  • Vedení týmu lidí
  • Inventarizace
  • Zodpovědnost za včasné a úplné vychystání zakázek ve vyžadované kvalitě a kvantitě
  • Zodpovědnost za kvalitu provedené práce, za správnou lokalizaci všech položek ve skladu
  • Komunikace s přepravci, dodavateli a zákazníky, udržování pozitivních vztahů a řešení jejich požadavků
  • Pravidelný reporting

POŽADUJEME

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Zkušenost na obdobné pozici a vedení lidí min. 3 roky
  • Zkušenosti z oblasti skladového hospodářství (Pohoda výhodou)
  • Znalost automobilového průmyslu výhodou
  • Ambice pracovat s velkým nasazením a efektivitou
  • Přesnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

  • Nástupní mzda od 30 000 Kč dle pracovních zkušeností
  • Motivační ohodnocení dle dosažených výsledků
  • Týdenní pracovní úvazek 38,75 hodin, dvousměnný provoz ranní/odpolední směna (PO-PÁ)
  • Dovolená 20 dnů + 3 dny Sick days
  • Multisport karta po zkušební době
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na životní pojištění nebo důchodové připojištění ve výši 1 500 Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost rozvoje a profesního růstu
  • Firemní akce (sportovní akce, teambuilding)

CHCETE-LI SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU, UPLATNIT SVÉ PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI A RŮST S FIRMOU - NEVÁHEJTE A ZAŠLETE NÁM VÁŠ STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS NA ADRESU HR@REMANTE.COMTĚŠÍME SE NA VÁS!

 V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle 731 447 515 a my Vám rádi odpovíme.

Kontaktujte HR oddělení