RemanTe Group
Nahrávání

Technik výroby a oprav turbodmychadel

Nově otevřená pracovní pozice v Opavě pro toho, kdo chce uplatnit své znalosti/praktické dovednosti v repasování nebo opravě turbodmychadel pro osobní, užitkové nebo nákladní automobily.

Připojte se do našeho týmu a buďte jedním z nás!

TECHNIK VÝROBY A OPRAV TURBODMYCHADEL pro osobní a užitkové vozy

Nástup možný od července 2019 nebo dle dohody.

Náplň práce:

  • Repase turbodmychadel pro osobní, užitková a nákladní vozidla
  • Měření charakteristik turbodmychadel
  • Testování turbodmychadel
  • Vývoj a úprava - chiptuning
  • Technická podpora, konzultace
  • Zpracování dokumentace
  • Posuzování funkčnosti turbodmychadel
  • Sledování a objednávání materiálu pro opravy turbodmychadel

Požadujeme:

  • Vzdělání nebo praxe v oboru strojním, technicky příbuzném je výhodou
  • Zkušenosti s opravami turbodmychadel výhodou
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Angličtinu - úroveň umožňující běžnou komunikaci je výhodou
  • Kreativitu při řešení úkolu
  • Důslednost, manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 20.000 Kč – 25.000 Kč dle pracovních zkušeností, po roce spolupráce 30.000 Kč – 35.000 Kč
  • Prémie po zkušební době
  • Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, poté na dobu neurčitou
  • Jednosměnný provoz od pondělí do pátku, týdenní pracovní úvazek 40 hodin
  • Dovolená 25 dnů + 3 dny Sick Days
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na životní pojištění nebo důchodové připojištění ve výši 1.500 Kč
  • Možnost vzdělávat se, profesní růst
  • Firemní akce posezení po práci, grilovačky aj.

Oceníme vysoké pracovní nasazení, pozitivní energii a chuť učit se novým věcem.

Víme, že schopný člověk, se uplatní vždy. Pokud máte zájem nebo dotaz, odpovězte na tento inzerát na hr@remante.com a přiložte Váš strukturovaný životopis.

Kontakt: Květoslava Čižmárová 731 447 511