RemanTe Group
Nahrávání

TECHNIK/ČKA REPASOVANÝCH DÍLŮ

REMANTE GROUP s.r.o. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl, a právě hledá kolegu do svého týmu!

REMANTE GROUP s. r. o. uvítá nadšence, který je především manuálně zručný.

TECHNIK / ČKA REPASOVANÝCH DÍLŮ

Pracovní místo: Opava

Náplň práce:

  • Repasování dílů pro osobní, užitková a nákladní vozidla
  • Měření charakteristik repasovaných dílů
  • Testování repasovaných dílů
  • Posuzování funkčnosti repasovaných dílů

Požadujeme:

  • Vzdělání nebo praxe v oboru AUTOMOTIVE (strojním nebo technicky příbuzném oboru je výhodou)
  • Zkušenosti s opravami repasovaných dílů výhodou
  • Samostatnost a kreativita při řešení úkolů
  • Důslednost, manuální zručnost, zodpovědnost
  • Pracovní zkušenosti ve strojním, nebo příbuzném oboru výhodou

Nabízíme:

  • Nástupní mzda od 22 000 - 25 000 Kč dle znalostí a délky praxe v oboru
  • Pracovní smlouva na dobu určitou (1 rok), poté na dobu neurčitou
  • Provoz od pondělí do pátku, týdenní pracovní úvazek 40 hodin (plánovaný dvousměnný provoz - ranní/odpolední od podzimu 2020 s týdenním pracovním úvazkem 38,75 hodin)
  • Dovolená 20 dnů + 3 dny Sick Days
  • Multisport karta
  • Stravenky v hodnotě 90 kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na životní pojištění nebo důchodové připojištění ve výši 1 500 Kč
  • Firemní akce (sportovní akce, teambuilding, grilování aj.)

CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU? NEVÁHEJTE A ZAŠLETE NÁM VÁŠ ŽIVOTOPIS NA ADRESU HR@REMANTE.COM, NEBO NÁS NAVŠTIVTE.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Kontaktujte HR oddělení