RemanTe Group
Nahrávání

Technik repasovaných dílů řízení

REMANTE GROUP s.r.o. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl, a právě hledá nového člena do svého týmu!
My v REMANTE GROUP potřebujeme člověka, který se nebojí fyzické práce, rád zaměstnává hlavu a dokáže se společností růst!

V současnosti hledáme nového kolegu na pozici: TECHNIK REPASOVANÝCH DÍLŮ ŘÍZENÍ

Pracovní místo: Opava

Náplň práce:

  • Repasování dílů řízení pro osobní, užitková a nákladní vozidla
  • Měření charakteristik repasovaných dílů řízení
  • Testování repasovaných dílů řízení
  • Technická podpora, konzultace
  • Zpracování dokumentace
  • Posuzování funkčnosti repasovaných dílů řízení
  • Sledování a objednávání materiálu pro opravy repasovaných dílů řízení

Požadujeme:

  • Vzdělání nebo praxe v oboru strojním, technicky příbuzném je výhodou
  • Zkušenosti s opravami turbodmychadel výhodou
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Angličtinu - úroveň umožňující běžnou komunikaci je výhodou
  • Kreativitu při řešení úkolu
  • Důslednost, manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 20.000 Kč – 25.000 Kč dle pracovních zkušeností
  • Prémie po zkušební době dle dosažených výsledků
  • Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, poté na dobu neurčitou
  • Jednosměnný provoz od pondělí do pátku, týdenní pracovní úvazek 40 hodin
  • Dovolená 25 dnů + 3 dny Sick Days
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč
  • Multisport karta
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na životní pojištění nebo důchodové připojištění ve výši 1.500 Kč
  • Možnost vzdělávat se, profesní růst
  • Firemní akce (sportovní akce, teambuilding, grilování aj.)
  • Nástup možný IHNED nebo dle dohody.

Oceníme vysoké pracovní nasazení, pozitivní energii a chuť učit se novým věcem.

Chcete být součástí našeho týmu a rozvíjet se s námi? Zašlete nám svůj životopis na hr@remante.com. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle 731 447 515 a my Vám rádi odpovíme.

ČEKÁ VÁS PŘÍJEMNÝ TÝM KOLEGŮ, KTERÝ VÁS RÁD PŘIVÍTÁ DO SVÝCH ŘAD! TAK NEVÁHEJTE A NAPIŠTE NÁM!