RemanTe Group
Nahrávání

TECHNIK/ČKA REPASOVANÝCH DÍLŮ

RemanTe Group s.r.o. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl, a právě hledá několik kolegů do výrobního týmu!

RemanTe Group s.r.o. uvítá do party REMANŤÁKŮ manuálně zručné nadšence do aut a každého, kdo hledá stabilní práci.

TECHNIK / ČKA REPASOVANÝCH DÍLŮ

Pracovní místo: Opava

Počet nových míst: 15

Náplň práce:

  • Repasování dílů pro osobní, užitková a nákladní vozidla
  • Měření charakteristik repasovaných dílů
  • Testování repasovaných dílů
  • Posuzování funkčnosti repasovaných dílů

Požadujeme:

  • Zkušenosti s výrobou s opravami repasovaných dílů výhodou
  • Samostatnost a kreativita při řešení úkolů
  • Důslednost, manuální zručnost, zodpovědnost
  • Pracovní zkušenosti ve strojním, nebo příbuzném oboru výhodou

Nabízíme:

  • Nástupní mzda od 23 000 - 25 000 Kč dle pracovních zkušeností a manuální dovednosti, po roce spolupráce 28 000 - 32 000 Kč
  • Nástupní odměna 20 000 Kč (10 000 Kč vyplaceno po zkušební době v případě trvání pracovního poměru, 10 000 Kč vyplaceno po roce pracovního poměru v případě jeho trvání)
  • Měsíční prémie po zkušební době dle dosažaných výsledků až 10 000 Kč
  • Pracovní smlouva na dobu určitou (1 rok), poté na dobu neurčitou
  • Provoz od pondělí do pátku, týdenní pracovní úvazek 40 hodin (plánovaný dvousměnný provoz - ranní/odpolední od roku 2021 s týdenním pracovním úvazkem 38,75 hodin)
  • Dovolená 22 dnů + 3 dny Sick Days
  • Multisport karta
  • Stravenky v hodnotě 100 kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na životní pojištění nebo důchodové připojištění ve výši 1 500 Kč
  • Firemní akce (sportovní akce, teambuilding, grilování aj.)

CHCETE UPLATNIT SVÉ PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI A RŮST S FIRMOU? NEVÁHEJTE A ZAŠLETE VÁŠ STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS NA ADRESU HR@REMANTE.COMTĚŠÍME SE NA VÁS!

 V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle 731 447 515, 735 194 751 a my Vám rádi odpovíme.

Příloha:Nahrát životopis