RemanTe Group
Nahrávání

SPECIALISTA/KA BACK OFFICE

REMANTE GROUP s.r.o. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl, a právě hledá kolegu do svého týmu!

REMANTE GROUP s.r.o. uvítá nadšence, který rád řeší každodenní firemní záležitosti a rád komunikuje se zákazníky.

Pracovní místo: Opava

Náplň práce

  • Podpora exportního oddělení
  • Komunikace s odběrateli, zpracování došlých objednávek
  • Asistence vedoucímu oddělení
  • Práce s interním firemním systémem
  • Evidence firemní korespondence
  • Příprava a obstarávání podkladů či potřebných dokumentů
  • Objednávky a správa marketingových materiálů
  • Spolupráce s dalšími odděleními

Požadujeme

  • Vzdělání min. SŠ s maturitou
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. B2) v kombinaci s dalším cizím jazykem - italštinou, španělštinou nebo němčinou výhodou
  • Počítačová způsobilost MS Office na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti v administrativě
  • Zkušenosti se systémem POHODA výhodou
  • Analytické a logické myšlení
  • Ochotu učit se novým věcem, reprezentativní vystupování
  • Samostatnost a smysl pro týmovou spolupráci
  • Schopnost umět si stanovit priority, hledat optimální řešení, rozhodnost
  • Komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Nástupní mzda 25 000 – 30 000 Kč
  • Prémie po zkušební době dle dosažených výsledků
  • Týdenní pracovní úvazek 40 hodin
  • Pracovní smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou
  • Dovolená 20 dnů + 3 dny Sick Days
  • Stravenky v hodnotě 90 kč
  • Multisport karta
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na životní pojištění nebo důchodové připojištění ve výši 1 500 Kč
  • Firemní akce (sportovní akce, teambuilding, grilování aj.)

CHCETE UPLATNIT SVÉ PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI A RŮST S FIRMOU? NEVÁHEJTE A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU! ZAŠLETE VÁŠ STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS V ODPOVĚDI NA INZERÁT.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle 731 447 515 a my Vám rádi odpovíme.

Kontaktujte HR oddělení