RemanTe Group
Nahrávání

PRODUKTOVÝ MANAŽER

REMANTE GROUP S.R.O. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl, a právě hledá kolegu do svého týmu!

Přivítáme nadšence, který stále hledá způsoby, jak být dva kroky před konkurencí, má obchodní zkušenosti, tah na branku a odpovídající profesní praxi.

Pracovní místo: Opava

NÁPLŇ PRÁCE

  • Rozvoj a řízení přidělené produktové skupiny v rámci platné firemní strategie
  • Cenotvorba, produktové plány a strategie, plánování rozpočtu, obratu a marže
  • Spolupráce s vedením společnosti, prodejci a marketingovým oddělením
  • Provádění analýz podle aktuálních potřeb trhu
  • Zlepšování komerčních podmínek pro svěřenou produktovou skupinu
  • Spolupráce při vytváření obchodních plánů, monitoring trhu
  • Příprava dat a spolupráce s databázovým specialistou a prodejním týmem na aktualizaci systému a produktové nabídky
  • Vytváření marketingových a reklamních akcí, podpora prodeje sortimentu
  • Pravidelný reporting

 POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Profesní praxe na pozici manažera min. 3 roky
  • Znalost anglického jazyka na vysoké úrovni (C1)
  • Znalost polského jazyka výhodou
  • Počítačová způsobilost MS Office na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti z AUTOMOTIVE výhodou
  • Silnou orientaci na výsledky a obchodního ducha
  • Analogické a logické myšlení
  • Samostatnost, ale i týmovou práci
  • Zodpovědnost

NABÍZÍME

  • Nástupní mzda 30 000 Kč – 40 000 Kč (vyšší mzda dle pracovních zkušeností)
  • Motivační ohodnocení podle dosažených výsledků
  • Týdenní pracovní úvazek 40 hodin
  • Nástup dle domluvy
  • Dovolená 20 dnů + 3 dny Sick days
  • Příspěvek na životní pojištění nebo na penzijní připojištění ve výši 1 500 Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Multisport karta s příspěvkem zaměstnavatele
  • Firemní akce (teambuilding, sportovní akce, grilování aj.)

CHCETE-LI SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU, UPLATNIT SVÉ PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI A RŮST SPOLU S FIRMOU REMANTE GROUP S.R.O.? NEVÁHEJTE A ZAŠLETE VÁŠ STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS NA ADRESU HR@REMANTE.COM

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Kontaktujte HR oddělení