RemanTe Group
Nahrávání

Prodejce export

REMANTE GROUP s.r.o. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl, a právě hledá nadšence do svého týmu!

Jsi obchodník tělem i duší? REMANTE GROUP potřebuje člověka, který se nebojí hledat nové cesty a obchodní výzvy. Nabízíme Ti pracovní pozici:

PRODEJCE EXPORT

Místo výkonu práce je Opavě.

Pracovní náplň:

  • Péče o stávající klienty a akvizice nových klientů
  • Administrativa spojená s obchodem
  • Aktivní zapojení do obchodních strategií
  • Práce se SW POHODA, CDB

Požadujeme:

  • Obchodního ducha a prodejní zkušenosti
  • Znalost francouzského, španělského nebo německého jazyka na úrovni B2
  • Česká národnost (příp. český jazyk na úrovni rodilého mluvčího)
  • Znalost MS OFFICE
  • Komunikativnost, tah na branku
  • Samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Místo, kde se můžeš realizovat
  • Nástup možný IHNED nebo dle dohody
  • Pracovní smlouvu na 1 rok, poté na dobu neurčitou
  • Mzdu od 30 tis. Kč podle Tvé šikovnosti
  • Odměny dle Tvých výsledků
  • 25 dnů dovolené + Sick days
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč
  • Příspěvek na dopravné
  • Multisport karta
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění ve výši 1 500 Kč
  • Přátelská a neformální atmosféra
  • Firemní akce

Máš zkušenosti z oblasti automotive? Rádi je využijeme. Pokud ne, všechno Tě naučíme. Oceníme Tvé vysoké pracovní nasazení, pozitivní energii a chuť učit se novým věcem. Víme, že schopný člověk, se uplatní vždy, tak nám ukaž, co v Tobě je. Pošli strukturovaný životopis na hr@remante.com

Dotazy k pracovní pozici Ti zodpoví Květoslava Čižmárová, volej na číslo 731 447 511.

Přidej se k nám!