RemanTe Group
Nahrávání

PRACOVNÍK/CE ZÁKAZNICKÉ PÉČE CZ, SK

REMANTE GROUP s.r.o. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl, a právě hledá kolegu do svého týmu zákaznické péče!

REMANTE GROUP s.r.o. uvítá nadšence, který rád komunikuje s lidmi.

Pracovní místo: Opava

Náplň práce:

  • Zpracování objednávek, jejich zadávání do interních firemních systémů a následné zpracování
  • Zákaznická podpora – návrhy a řešení požadavků od klientů
  • Poskytování informací o produktech a odesílání nabídek
  • Podílí se na rozvoji obchodní značky a na rozvoji celé společnosti
  • Denní komunikace se zákazníky (on-line chat, email, telefon)
  • Podpora ostatních oddělení společnosti

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání (praxe na obdobné pozici výhodou)
  • Znalost anglického, polského jazyka nebo dalšího cizího jazyka výhodou
  • Práce na PC pokročilá úroveň (MS Office, internet)
  • Znalost automobilového průmyslu velkou výhodou
  • Komunikační dovednosti, reprezentativní projev
  • Orientaci na výsledky, ambice
  • Práce s nasazením a efektivitou

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 25 000 Kč (dle pracovních zkušeností)
  • Prémie po zkušební době dle dosažených výsledků
  • Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, poté na dobu neurčitou
  • Týdenní pracovní úvazek 40 hodin
  • Dovolená 20 dnů + 3 dny Sick Days
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na životní pojištění nebo důchodové připojištění ve výši 1 500 Kč
  • Firemní akce (sportovní akce, teambuilding, grilování aj.)

CHCETE-LI SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU, UPLATNIT SVÉ PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI A RŮST S FIRMOU - NEVÁHEJTE A ZAŠLETE NÁM VÁŠ STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS NA ADRESU HR@REMANTE.COMTĚŠÍME SE NA VÁS!

 V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle 731 447 515 a my Vám rádi odpovíme.

Kontaktujte HR oddělení