RemanTe Group
Nahrávání

Pracovník zákaznické péče

REMANTE GROUP s.r.o. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl, a právě hledá kolegu do svého týmu zákaznické péče!

REMANTE GROUP s. r. o. uvítá nadšence, který rád komunikuje s lidmi a umí německy.

Nabízíme pracovní pozici v Opavě:

PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉ PÉČE

Pracovní náplň:

  • Denní komunikace se zákazníky (on-line chat, email, telefon)
  • Zákaznická podpora – návrhy a řešení požadavků od klientů
  • Zpracování objednávek, jejich zadávání do interních firemních systémů a následné zpracování
  • Poskytování informací o produktech a odesílání nabídek
  • Podílí se na rozvoji obchodní značky a na rozvoji celé společnosti
  • Podpora ostatních oddělení společnosti včetně evidence všech provedených operací

Co od Tebe očekáváme:

  • Znalost německého jazyka
  • Práce na PC pokročilá úroveň (MS Office, internet)
  • Komunikační dovednosti, reprezentativní projev, schopnost získání zákazníka
  • Znalost automobilového průmyslu velkou výhodou
  • Orientaci na výsledky, ambice pracovat s nasazením a efektivitou
  • Zkušenosti s prodejem po telefonu výhodou

Nabízíme:

  • Mzdu od 25 tis. Kč podle pracovních zkušeností na hlavní pracovní poměr (40hodin/týdně)
  • Možnost spolupráce na dohodu o provedení práce 100,- Kč/hodinu
  • Bonusové ohodnocení z měsíčního obratu při splnění plánu
  • 25 dnů dovolené + 3 Sick days
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč s příplatkem zaměstnavatele
  • Multisport kartu
  • Vstupní zaškolení a možnost profesního rozvoje kariérní růst
  • Firemní akce (grilování, posezení po práci v hospůdce aj.)
  • Dopravné od 20 km dojíždění do práce
  • Nástup IHNED nebo dle domluvy

Chcete být součástí našeho týmu a rozvíjet se s námi? Zašlete nám svůj životopis na hr@remante.com.

V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle 731 447 515 a my Vám rádi odpovíme.

ČEKÁ VÁS PŘÍJEMNÝ TÝM KOLEGŮ, KTERÝ VÁS RÁD PŘIVÍTÁ DO SVÝCH ŘAD! TAK NEVÁHEJTE A NAPIŠTE NÁM!