RemanTe Group
Nahrávání

PERSONÁLNÍ REFERENT/KA

REMANTE GROUP s.r.o. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl, a právě hledá nového člena do svého týmu.

Baví Vás práce s lidmi? Máte rádi odpovědnost a výzvy? Jestliže ano, nabízíme Vám pracovní pozici:

 Pracovní místo: Opava

NÁPLŇ PRÁCE

  • Náborová činnost (příprava inzerce, organizace pohovorů, sběr požadavků, komunikace s kandidáty)
  • Administrativa spojená s agendou personálního oddělení (příprava smluv, docházky, výstupy zaměstnanců)
  • Organizace povinných školení zaměstnanců a koordinace jiných vzdělávacích aktivit a školení
  • Komunikace s úřady, příprava podkladů pro IP a ÚP
  • Interní komunikace a denní kontakt se zaměstnanci a manažery napříč celou společností

POŽADUJEME

  • Středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou / VŠ
  • Zkušenost v oblasti personalistiky – podmínka min. 2 roky praxe
  • Znalosti v oblasti náboru, pracovně právní agendě, HR projekty
  • Znalost personální agendy
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost v oblasti BOZP výhodou
  • Pozitivní energii a chuť využívat nové trendy v oblasti HR
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost

NABÍZÍME

  • Nástupní mzda od 25 000 Kč dle pracovních zkušeností (+ motivační složka mzdy)
  • Hlavní pracovní poměr, pracovní úvazek 40 hodin týdně
  • Nástup ihned, nebo dle dohody
  • Stabilní místo v prosperující firmě a práci s mladým kolektivem
  • Dovolená 20 dnů + 3 dny Sick days
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč
  • Příspěvek od zaměstnavatele na životní pojištění nebo penzijní připojištění ve výši 1500,- Kč
  • Multisport kartu
  • Firemní akce (sportovní akce, teambuilding, grilování aj.)

CHCETE-LI SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU, UPLATNIT SVÉ PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI A RŮST S FIRMOU - NEVÁHEJTE A ZAŠLETE NÁM VÁŠ STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS NA ADRESU HR@REMANTE.COMTĚŠÍME SE NA VÁS!

Kontaktujte HR oddělení