RemanTe Group
Nahrávání

Obchodní ředitel

REMANTE GROUP s. r. o. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl.

Do naší společnosti uvítáme zkušeného profesionála s odpovídající profesní praxí, který čeká na novou výzvu a chce se podílet na expanzi české firmy do role významného hráče na evropském trhu v oblasti Automotive. Chceme leadera, který dokáže motivovat a vést své podřízené k dosažení obchodních cílů.

Rosteme nejen v počtu zákazníků, ale i v počtu zaměstnanců. Hledáme proto klíčovou osobnost, která se stane součástí managementu společnosti.

OBCHODNÍ ŘEDITEL / SALES MANAGER

Pracovní místo: Opava

Pracovní náplň:

  • Neustále zvyšovat hodnotu námi poskytovaných služeb
  • Zodpovědnost za naplnění plánovaných obchodních cílů společnosti
  • Vyhledávání obchodních příležitostí a klíčových zákazníků
  • Zodpovědnost a péče o stávající portfolio klíčových zákazníků
  • Vedení, motivace, rozvoj a vzdělávání obchodního týmu
  • Reprezentace společnosti při vytváření a udržování obchodních vztahů s významnými klienty
  • Vytvářet a implementovat obchodní strategii, nastavovat prodejní cíle a plánovat klíčové obchodní ukazatele
  • Monitorovat a analyzovat trh i vývojové trendy, nacházet nové obchodní příležitosti
  • Schvalovat obchodní smlouvy a zakázky
  • Podílet se na nákupní a marketingové strategii s cílem maximalizovat naše cíle

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického, obchodního směru výhodou
  • Výborná znalost angličtiny; němčina, italština, polština nebo další jazyky výhodou
  • Manažerské a obchodní dovednosti s prokazatelnými výsledky (obchodní praxe min. 7 let)
  • Schopnost strategického myšlení a znalost strategického plánování
  • Schopnost vést a motivovat tým
  • Zkušenosti v mezinárodním obchodu výhodou
  • Výborné vyjednávací, obchodní a komunikační dovednosti a schopnosti
  • Schopnost analyzovat trh a vyhledávat potenciální příležitosti
  • Znalost financí a kalkulací
  • Znalost projektového řízení
  • Zodpovědnost, kritický pohled, komplexní myšlení
  • Časovou a geografickou flexibilitu

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení dle pracovních zkušenosti a prokazatelných výsledků
  • Motivační složku mzdy a bonusovou variabilní složku mzdy
  • Pracovní poměr na plný úvazek
  • Stabilní místo v prosperující firmě v jednom z nejperspektivnějších odvětví
  • Možnost kariérního růstu a seberealizace
  • Účast na světových veletrzích napříč Evropou
  • Práci v dynamické firmě s průbojným kolektivem
  • Příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • Stravenky s příspěvkem zaměstnavatele
  • Multisport karta
  • Dovolená 25 dnů
  • Sick days 3 dny
  • Příspěvek na dopravu

Zaujala Vás nabídka nově vytvořené pracovní pozice? Pojďte se s námi potkat a popovídat si o vzájemných možnostech a očekáváních. Těšíme se na Váš zaslaný životopis a motivační dopis.

Vaši odpověď zašlete na adresu hr@remante.com a případné dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonním čísle 731 447 511.