RemanTe Group
Nahrávání

MANAŽER/KA EXPORTU / ITÁLIE

REMANTE GROUP s.r.o. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl, a právě hledá kolegu do svého týmu!

REMANTE GROUP s.r.o. uvítá nadšence, který má obchodní zkušenosti a umí italsky.

MANAŽER EXPORTU / ITÁLIE

Pracovní místo: Opava

NÁPLŇ PRÁCE

  • Plnění obchodního plánu oddělení a svěřené země
  • Aktivní akvizice nových zákazníků a vývoj zákaznického portfólia ve svěřené zemi
  • Každodenní komunikace se stávajícími zákazníky
  • Udržování a vývoj obchodních vztahů se strategickými odběrateli
  • Plánovaní schůzek, návštěvy u klientů
  • Účast na mezinárodních veletrzích
  • Vedení statistik prodeje, pravidelný reporting
  • Rozvoj produktového portfólia u klienta
  • Příprava nabídek pro stávající i potenciální zákazníky

POŽADUJEME

  • Středoškolské vzdělání s maturitou, VŠ výhodou
  • Italština na výborné úrovni (slovem i písmem); čeština na komunikativní úrovni, (AJ, NJ, ŠpJ výhodou)
  • Znalosti z oboru Automotive Aftermarket výhodou
  • Zkušenosti na pozici Sales Representative, Sales Manager, Customer Support Manager nebo Key Account Manager min. 2 roky
  • Uživatelská znalost MS Office na pokročilé úrovni
  • Uživatelská znalost účetního programu POHODA výhodou
  • Business korespondence v obchodních jazycích – italština
  • Obchodní a komunikační schopnosti
  • Vynikající Time management
  • Dochvilnost a preciznost

NABÍZÍME

  • Nástupní mzda 30 000 Kč – 35 000 Kč dle pracovních zkušeností
  • Bonusové ohodnocení po zkušební době
  • Profesní růst se mzdovým ohodnocením podle Vašeho přínosu společnosti
  • Nástup IHNED nebo dle domluvy
  • Dovolená 20 dnů + 3 dny Sick days
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč
  • Dopravné od 20 km vzdálenosti od práce
  • Multisport karta s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění nebo penzijní připojištění 1 500 Kč
  • Firemní akce (sportovní akce, teambuilding, grilování aj.)
  • Práci v dynamické firmě s mladým kolektivem

CHCETE-LI SE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU, UPLATNIT SVÉ PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI A RŮST S FIRMOU - NEVÁHEJTE A ZAŠLETE VÁŠ STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS NA ADRESU HR@REMANTE.COMTĚŠÍME SE NA VÁS!

 V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle 731 447 515 a my Vám rádi odpovíme.

Kontaktujte HR oddělení