RemanTe Group
Nahrávání

FINANČNÍ KONZULTANT/KA

REMANTE GROUP s.r.o. je významným hráčem na evropském trhu v oblasti repasovaných dílů pro automobilový průmysl, a právě hledá nadšence do svého týmu.

Otevíráme novou pracovní pozici v Opavě.

Nástup možný od dubna 2020 nebo dle dohody.

Pracovní náplň

  • Tvorba byznys plánů nových podnikatelských aktivit
  • Získávání vstupních dat, průzkum trhu, tvorba plánů, hodnocení návratnosti
  • Koordinace průběhu realizace projektů včetně získávání finančních a lidských zdrojů
  • Odpovědnost za dodržování termínů svěřených úkolů, prosazování nápravných opatření
  • Reporting

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru (výhoda, nikoliv podmínka)
  • Praktické zkušenosti s tvorbou a koordinací projektů příp. podnikatelských záměrů (výhoda)
  • Přehled v oblasti firemních financí, znalost problematiky hodnocení efektivnosti investic
  • Znalost MS Excel na pokročilé úrovni (kontingenční tabulky, funkce)
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Vysokou osobní aktivitu při realizování svěřených úkolů
  • Schopnost transformace navrhovaných řešení do praxe, osobnost realizátora
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Schopností jít za hranice analytického myšlení, vidět věci v souvislostech
  • Samostatnost, pečlivost
  • Orientaci v oblasti Automotive (výhoda, nikoliv podmínka)

Nabízíme

  • Nástupní mzda 32 000 Kč – 36 000 Kč dle pracovních zkušenosti (40 hod./týdně)
  • Hlavní pracovní poměr, částečný úvazek nebo externí spolupráci (dle dohody)
  • Bonusové ohodnocení po zkušební době
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč s příplatkem zaměstnavatele
  • 25 dnů dovolená + 3 dny Sick days
  • Dopravné od 20 km dojíždění do práce
  • Multisport karta s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění nebo penzijní připojištění 1 500 Kč
  • Profesní růst se mzdovým ohodnocením podle vašeho přínosu společnosti
  • Firemní akce a teambuilding
  • Práci v dynamické firmě s mladým kolektivem

Jste flexibilní, nové výzvy Vás baví? Pak hledáme právě Vás.

ČEKÁ VÁS PŘÍJEMNÝ TÝM KOLEGŮ, KTERÝ VÁS RÁD PŘIVÍTÁ DO SVÝCH ŘAD!

V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle 737 447 511 a my Vám rádi odpovíme.