RemanTe Group
Nahrávání

Kariéra

Vyber si tým REMANTE!

Jsme tým nadšenců v oblasti Automotive, který se každý rok rozrůstá o řadu nových zajímavých kolegů. Každému řidiči na světě chceme dodat chybějící díl právě my. Při každé repasi ušetříme až 80 % zdrojů použitých při výrobě nového dílu. To je naše vize, a proto to děláme.

REMANTE není jen společnost, ale hlavně kolektiv lidí, kteří se navzájem podporují a rádi podpoří i tebe. Přidej se k nám! Víme, že schopný člověk se uplatní vždycky. Proto hledáme schopné lidi, kteří se nespokojí s málem a chtějí dokázat velké věci. Stále ti to dává smysl? Zastav se k nám na pokec. Ukážeme ti, že to myslíme vážně.

Pojď do toho! 

  • rozhodně tě nenecháme plavat, poradíme....pomůžeme….ukážeme
  • necháme tě růst, hledat nové výzvy a získat zajímavé zkušenosti
  • Jsi kovaný odborník nebo nepolíbený oborem? Za kvalitní výsledky tě vždy odměníme.
  • Jsi student nebo absolvent? I tebe rádi přivítáme. Ukaž nám, v čem jsi dobrý.
  • pošli nám životopis na hr@remante.com nebo se u nás ukaž

Lidi jsou pro nás důležití. Přesvědč se, že každý den u nás je zajímavější a má smysl stát se Remanťákem. Máme v hlavě plno zlepšováků a chceme je přivést k životu. Navíc oceníme každý tvůj nadprůměrný výsledek. Jsme aktivní. Často rádi posedíme, spácháme grilovačku, anebo si společně zasportujeme!

 

Hledáme do týmu! 

Zaujala tě některá pracovní nabídka? Pošli nám své CV na hr@remante.com.

Odesláním životopisu nám potvrdíš svůj souhlas, že my nebo někdo další můžeme použít tvé údaje pro účely našeho výběrka. CV si ponecháme, kdybychom tě chtěli v budoucnu oslovit s nabídkou práce.