RemanTe Group
Nahrávání

Franchising

Franchisa Remante: osvědčený byznys

Hledáte unikátní obchodní příležitost? Chcete rozjet vlastní byznys?

Staňte se franchisantem Remante!

Propojujeme Automobilový průmysl s E-commerce.

Buďte součástí spojení, které vytváříme. Automotive je jeden z nejprogresivnějších oborů. Obliba online nákupů rok od roku vzrůstá stejně tak jako částky, které v e-shopech zákazníci utrácí. V posledních letech vznikla celá řada významných e-shopů generujících zajímavá obchodní čísla. Svět Automotive má však ještě stále velké mezery a právě tuto příležitost můžete využít s novými franšízovými koncepty od společnosti Remante Group s.r.o.. S tímto konceptem může být start vašeho online podnikání jednodušší, než kdybyste začínali od nuly na vlastní pěst.

Vytvoříme vám vlastní e-shop, předáme know-how jak prodávat, zajistíme dostupnost zboží. Vašim úkolem bude hlavně prodej a vyřizování objednávek. Získáte nejen příležitost dělat na svém, ale také know-how lídra v repasovaných autodílech, marketingové zázemí a exkluzivitu v regionu.

Naše franchisové koncepty:

Autonorma

E-shop typu B2C určený pro koncové klienty a automechaniky. E-shop zahrnuje tisíce produktových karet a inteligentní nástroje pro prodej a obchod s repasovanými autodíly výměnným způsobem. V E-shopu se nachází sofistikovanější autodíly, které nemají v e-commerce tak tvrdou konkurenci. Jedná se především o vstřikovací a vysokotlaká čerpadla, vstřikovače, turbodmychadla, EGR ventily, podávací čerpadla Adblue, DPF/FAP, ale také díly řízení, brzdové třmeny a elektro autodíly jsou jsou alternátory, startéry a další.

Shop RemanTe

E-shop typu B2C určený pro koncové klienty a automechaniky vhodnější pro silnější trhy (delší záruky a vyšší ceny). E-shop zahrnuje tisíce produktových karet a inteligentní nástroje pro prodej a obchod s repasovanými autodíly výměnným způsobem. V E-shopu se nachází sofistikovanější autodíly, které nemají v e-commerce tak tvrdou konkurenci. Jedná se především o vstřikovací a vysokotlaká čerpadla, vstřikovače, turbodmychadla, EGR ventily, podávací čerpadla Adblue, DPF/FAP, ale také díly řízení, brzdové třmeny a elektro autodíly jsou jsou alternátory, startéry a další.

Proč franchisu od Remante?

Vyšší pravděpodobnost na úspěch. Naše řešení je unikátní. Naleznete velmi málo podobných konceptů. Tento byznys model je velmi využívaný v gastronomii, v bankovnictví a pojišťovnictví, v obuvi, oděvech i ve vzdělávání, avšak automobilový průmysl je v tomto ohledu ještě poměrně na zelené louce.
Osvědčený podnikatelský model. Poskytujeme franchisu něčeho, co nám roky funguje. Stali jsme se leaderem českého trhu a nyní můžeme společně expandovat dále.
Exkluzivní oblast a možnost růstu. Když si kupujete licenci, zároveň si kupujete „povolení“ k podnikání na exkluzivním území. To znamená, že budete mít nárok na určitou oblast, v níž nemůže pod stejnou značkou působit nikdo jiný. Poté, co si vybudujete úspěšnou pobočku, může být dalším krokem stát se vlastníkem další licence a budovat tak vlastní síť pod úspěšnou značkou.

Rychlá návratnost. Naše řešení nevyžaduje vysoké vstupní investice, vyplňte formulář níže a buďte blíže vašemu novému podnikání...